Wykład online – Jak zdrowo schudnąć i poczuć się lepiej?

29,90 

Dowiedz się jak zdrowo schudnąć i poczuć się lepiej nie wychodząc nawet z domu 🙂

Kategoria:

Opis

Z tego wykładu online, który trwa 55 minut dowiesz się:

  • zdrowo schudnąć – czyli jak?
  • określisz swoje położenie
  • określisz swój cel
  • zaplanujesz swoją drogę
  • co jest bardzo istotne w odchudzaniu
  • co na pewno Ci nie służy
  • czego tak naprawdę potrzebujesz

Otrzymasz dostęp do nagrania oraz prezentacji, którą możesz ściągnąć na swój komputer.

Jeśli zastanawiasz się czy zainwestować w ten zakup? Porównaj koszty i korzyści. Za tę kwotę możesz kupić kawę w kawiarni – możesz zainwestować ją tutaj 🙂 Wybór zawsze należy do Ciebie 🙂

Poniżej kilka opinii tego wykładu od moich klientek:

„Dopiero dziś znalazłam czas żeby obejrzeć wykład i stwierdzam, że właśnie tego mi trzeba było takiej podbudowy to co mówiłaś dodało mi siły do dalszego działania. Dziękuję :)”

Ola

„Droga Elu!

bardzo dziękuję, wykład był świetny, najbardziej cenię Twoje poczucie humoru, bezpośredniość oraz bardzo trafione i dające do myślenia porównania i przykłady z życia, zawartość merytoryczna optymalna, nie ma przeładowania informacjami, ale właśnie nacisk na motywację i co na nas może czyhać w tej podróży…

jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.”

Ewa

„Wykład był super 🙂 otworzył mi oczy na pewne rzeczy. Niby odchudzam się całe życie, a jednak człowiek zawsze czegoś nowego się uczy 🙂 Rób to co robisz dalej bo to jest świetne :)”

Dorota

Wykład umieszczony jest na prostej, intuicyjnej platformie, którą łatwo otworzysz nawet na telefonie w drodze do/z pracy.

Dostęp wysyłam Tobie sama osobiście, dlatego może mi to zająć maksymalnie 48h. Otrzymasz ode mnie wszystkie niezbędne informacje na swojego maila, którego podasz przy zakupie.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – napisz do mnie na ela@ellsa.pl