Skuteczne odchudzanie – 8 tygodniowy program online odGrubianie na życie z grupą

450,00 

8 tygodniowy program skutecznego odchudzania bez spiny, frustracji z radością i na zawsze! 🙂 Dołącz do 4 edycji warsztatów online ze wsparciem w grupie 🙂

Na stanie

Opis

Skuteczne odchudzanie – 8 tygodniowy program online odGrubianie na życie – plan podstawowy

@ 8 tygodni wspólnej, intensywnej pracy nad Twoim celem, każdą grupę prowadzę live, ponieważ uważam, że kursy, lekcje i rozpiski działają najefektywniej z realnym WSPARCIEM!

@ prostą, intuicyjną, przejrzystą platformę z krótkimi, tematycznymi lekcjami (wg harmonogramu), do których możesz wracać kiedy chcesz. Masz ją zawsze pod ręką, możesz ją odpalić w telefonie w drodze do pracy albo słuchać lekcji podczas sprzątania, spacerowania czy prasowania.

@ poniedziałkowe odprawy na dobry tydzień, czyli cotygodniowe spotkania live w zamkniętej grupie dla studentek, na których motywuję Cię do działania i odpowiadam na wszelkie pytania i niejasności, tam też wspólnie radzimy sobie z trudnościami. Spotykamy się w każdy poniedziałek o 21.15 na 30-40 minut.

@ zbilansowane, proste, smaczne, skuteczne plany żywieniowe – nie musisz się już głowić nad pomysłami na proste i szybkie, smaczne dietetyczne posiłki

@ ebooki pełne prostych przepisów na szybkie, smaczne dietetyczne posiłki (śniadania, drugie śniadania, obiady, kolacje), które polubi także Twoja rodzina.

@ kopniaki energetyczne – w grupie nie pozwolę Ci spocząć na laurach, motywacyjne gadki to moja specjalność, będzie Ci się chciało chcieć (tak mówią moje studentki!)

@ moje maksymalne zaangażowanie w pracę z grupą podczas naszej 8 tygodniowej podróży – uwierz, że jak się na coś nakręcę to nie ma zmiłuj, ale dzięki temu będziesz działać w atmosferze wsparcia i zrozumienia, pod okiem specjalisty dietetyka, ale wolę się nazywać tak, jak nazywają mnie moje klientki – żywieniową przyjaciółką, nie zapominaj, że byłam kiedyś gruba!

w tej cenie otrzymujesz:
  • DOSTĘP DO WSZYSTKICH MATERIAŁÓW UDOSTĘPNIANYCH SUKCESYWNIE PODCZAS TRWANIA WARSZTATÓW PRZEZ 8 TYGODNI NA PROSTEJ INTUICYJNEJ PLATFORMIE WARSZTATÓW
  • DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY WSPARCIA  NA FB (CO TYGODNIOWE ODPRAWY W FORMIE LIVE, PODCZAS KTÓRYCH OMAWIAM KAŻDY MODUŁ I KAŻDY KROK, ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE PYTANIA, DODATKOWA MOTYWACJA)