Promocja!

Kurs wideo – Jak zdrowo schudnąć i poczuć się lepiej w 5 prostych krokach

99,00  69,00 

Wciąż czekasz i niby wiesz co robić, ale jakoś się nie składa? I do dietetyka też jakoś nie po drodze? Dowiedz się jak zdrowo schudnąć i poczuć się lepiej nie wychodząc nawet z domu 🙂

Kategoria:

Opis

Kurs wideo JAK ZDROWO SCHUDNĄĆ I POCZUĆ SIĘ LEPIEJ W 5 PROSTYCH KROKACH

Zapraszam Cię na kurs, który pomoże Ci zacząć odGrubiać się na życie już teraz. Warsztaty prowadzę tylko 3 razy w roku, a pytań o dołączenie jest mnóstwo. Oczywiście jest to wersja mocno okrojona, no bo nie da się tego, co robimy w 10 tygodni skondensować jak mleko do kawy. Ale na pewno, na bank, a nawet wszystkie banki:

 • pomoże Ci ruszyć z miejsca
 • podbuduje i doda sił do działania
 • nawet jeśli odchudzasz się całe życie – a mimo wszystko wciąż jesteś nie w tym miejscu, w którym chcesz być – to ON JEST TEŻ ALBO NAWET WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Kilka opinii wykładu online JAK ZDROWO SCHUDNĄĆ I POCZUĆ SIĘ LEPIEJ od moich klientek:

„Dopiero dziś znalazłam czas żeby obejrzeć wykład i stwierdzam, że właśnie tego mi trzeba było takiej podbudowy to co mówiłaś dodało mi siły do dalszego działania. Dziękuję :)”

Ola

„Droga Elu!

bardzo dziękuję, wykład był świetny, najbardziej cenię Twoje poczucie humoru, bezpośredniość oraz bardzo trafione i dające do myślenia porównania i przykłady z życia, zawartość merytoryczna optymalna, nie ma przeładowania informacjami, ale właśnie nacisk na motywację i co na nas może czyhać w tej podróży…

jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.”

Ewa

„Wykład był super 🙂 otworzył mi oczy na pewne rzeczy. Niby odchudzam się całe życie, a jednak człowiek zawsze czegoś nowego się uczy 🙂 Rób to co robisz dalej bo to jest świetne :)”

Dorota

Uczestniczki kursu napisały:

KROK 1 

 • nagranie wykładu online JAK ZDROWO SCHUDNĄĆ I POCZUĆ SIĘ LEPIEJ (55 minut)
 • dzienniczek do pobrania
 • planer MOJE POSTĘPY do pobrania
 • prezentacja z wykładu do pobrania

KROK 2

 • nagranie wykładu JAK CZYTAĆ ETYKIETY – CZYLI ZDROWA KOBIETA W DŻUNGLI ZWANEJ SKLEPEM (35 minut)
 • lekcja do pobrania w zeszycie pdf

KROK 3

 • nagranie warsztatu online OD CZEGO ZACZĄĆ ZDROWY STYL ŻYCIA I DLACZEGO NIE OD LICZENIA KALORII (50 minut)
 • ściąga CO WARTO MIEĆ W KUCHNI do pobrania
 • ebook 14 ZDROWYCH ŚNIADAŃ do pobrania
 • ebook 10 SZYBKICH ODŻYWCZYCH PRZEKĄSEK do pobrania

KROK 4

 • nagranie warsztatu online O PRODUKTACH, KTÓRE UDAJĄ ZDROWE (45 minut)
 • PORANNIK (3 min)- odżywcze audio, które pomoże Ci zacząć dobrze dzień – bardzo polecam Ci dać mu szansę przez 7 dni – to tylko 3 minuty – znajdź je dla siebie, usiądź wygodnie, postaraj się w miejscu, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał (nawet jeśli to ma być toaleta – serio!) – również w wersji mp3 do pobrania na komputer/telefon.

KROK 5

 • odżywczy jadłospis na 10 dni, który możesz bezpiecznie stosować cały miesiąc, a nawet dłużej

DLACZEGO CENA KURSU JEST TAKA NISKA?

Jest to pierwsza wersja ever tego kursu online. Jestem przekonana, że dużo się zmieni w Twoim podejściu do diety po tym kursie, ale oceń to sama! Nie chcę tutaj umieszczać opinii ogólnych – z konsultacji i warsztatów (pomimo tego, że jest się czym chwalić), bo kurs online to całkiem inna historia 🙂 Kiedy zbiorę pierwsze 10 opinii, zaktualizuję kurs zgodnie z nimi, a wtedy cena będzie odpowiednio wyższa. Ale teraz korzystaj 🙂

JAK WYGLĄDA KURS W ŚRODKU?

Dokonując zakupu w Sklepie Zdrowej Kobiety – zakładasz bezpiecznie swoje konto. Na maila otrzymujesz swój login i hasło (które łatwo zmienisz w panelu). Dostęp do tego kursu masz na zawsze i forever  -łącznie ze wszystkimi jego późniejszymi aktualizacjami.

BONUS

W bonusie przygotowałam dla Ciebie nagrania 3 warsztatów online, które zebrały masę pozytywnych opinii uczestniczek wyzwania odGrubiania.

Nagrania 3 warsztatów online z wyzwania odGrubiania – niedostępnych nigdzie indziej:

 1. 5 rzeczy, które utrudniają Ci odchudzanie
 2. Od czego tyjemy?
 3. Jak to ogarnąć KIEDY NIE MAM CZASU/ TO NIE DLA MNIE/ NIE POTRAFIĘ/ TO ZA DROGIE?

 

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – napisz do mnie na ela@ellsa.pl