Nie wiesz

co masz kupować i nie masz czasu na przesiadywanie w kuchni?!

Nie masz z kim

pogadać na temat zdrowej diety, wszędzie mówią co innego i już się w tym wszystkim gubisz?!

Brakuje Ci

pomysłów na zdrowe posiłki i nie wiesz jak łączyć składniki?!

Chciałabyś

o siebie zadbać, ale jakoś brakuje Ci motywacji?!

Zrzuciłaś

zbędne kilogramy, ale znów coraz częściej sięgasz po przekąski i słodkości?

Niby wiesz

co trzeba robić dla zdrowia i ładnej sylwetki, a i tak tego nie robisz – tkwisz w miejscu i czujesz zniechęcenie?!

Mam na to sposób!

Zadbaj o siebie całą

| dieta | ciało | umysł | emocje |

Akademia Zdrowej Kobiety to

wszystko, czego potrzebujesz, aby czuć się zdrowo, szczupło i atrakcyjnie - w telefonie, komputerze - blisko Ciebie.

każdego dnia miesiąca dajemy Ci kopniaka, żeby działać zamiast tylko o tym myśleć!

Wierzę, że każda kobieta jest warta zdrowego i dobrego życia.
Moją misją jest pokazanie, że dbanie o siebie jest łatwe, przyjemne i w zasięgu każdej z nas!

Korzystasz gdzie chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz! Wygodnie i prosto!

akademia zdrowej kobiety
akademia zdrowej kobiety
akademia zdrowej kobiety

W ramach miesięcznego abonamentu otrzymujesz :

Warsztaty żywieniowo motywacyjne online

Mając wiedzę – możesz zmieniać. Już nie musisz przeszukiwać internetów i stosów książek – oszczędzasz czas, zyskując cenną wiedzę dietetyczną, podaną w przystępny, zrozumiały sposób. Każdy warsztat zakończony jest sesją pytań i odpowiedzi. 

*1 warsztat w każdym miesiącu (30-40 minut)

Warsztaty psychologiczne online

Bardzo chciałam zadbać o Ciebie całą – często przecież wiemy, co robić, a i tak nie robimy. Zaprosiłam do współpracy wspaniałą kobietę i świetnego specjalistę  – wsparcie psychologa, coacha otrzymujesz na warsztatach tematycznych lub warsztatach w formie odpowiedzi na konkretne sytuacje/ trudności uczestniczek.

*1  warsztat w każdym miesiącu (30-40 minut)

Odżywcze jadłospisy

Już nie musisz się głowić jak łączyć produkty w proste i odżywcze posiłki. Sezonowe, proste jadłospisy ułatwią Ci życie.

*1 jadłospis  (7 dni) do bezpiecznego stosowania przez miesiąc – każdego miesiąca nowy.

Medytacje

Odczarujemy dla Ciebie to wielkie słowo. Otrzymasz nagranie, które wystarczy włączyć i posłuchać, aby osiągnąć relaks, skupienie, odprężenie, aby skontaktować się ze swoją wewnętrzną mocą.

*1 nagranie każdego miesiąca

Odżywcze emaile

Raz w tygodniu, w piątek – otrzymasz motywacyjny email. Prosty, konkretny, ze wskazówką lub zadaniem. Wszystko po to, abyś DZIAŁAŁA, zamiast się przyglądać. A efekty przyjdą szybciej niż myślisz.

Społeczność

Masz pewność, że jesteś we wspierającej przestrzeni kobiet, które tak jak Ty, chcą zadbać o siebie i czuć się świetnie każdego dnia. Codziennie rano nakarmimy Cię odżywczą myślą, która pomoże Ci przeżyć dzień z radością i spokojem. Podzielimy się swoim talerzem – tak aby ułatwić Ci na maksa komponowanie odżywczych posiłków. 

*w zamkniętej grupie na FB

Poniedziałkowe rozruchy

W każdy poniedziałek spotykamy się w grupie na 20-30 minutowym wieczornym rozruchu. 

Te spotkania dodadzą Ci powera do działania i pozostawią Cię bez cienia wątpliwości, że warto dbać o siebie najpierw 🙂

Pozbywasz się dylematów, wątpliwości, otrzymujesz wsparcie w konkretnej sytuacji. Rozmawiamy o produktach, zakupach, ćwiczeniach, trudnościach, kryzysach i razem świetnie sobie z tym radzimy!

Niespodzianki

Ebooki, planery, listy – wszystko, co ułatwi Ci zdrowy, zrównoważony styl życia.

Dostęp do wykładów online:

 • Jak zdrowo schudnąć i poczuć się lepiej?
 • Kurs wideo czytania etykiet

oraz wszystkich nowych, które będę prowadzić (są dostępne w wersji bezpłatnej tylko w momencie transmisji live, potem trafiają do Sklepu Zdrowej Kobiety oraz  Wirtualnej Akademii Zdrowej Kobiety i masz je na zawsze).

Ile to kosztuje?

Abonament miesięczny - cena obowiązuje dla pierwszych 30 subskrypcji

Korzystasz ile chcesz i do kiedy chcesz
ZŁ69
39 Miesięcznie
 • Warsztat żywieniowo - motywacyjny online
 • Sesja pytań i odpowiedzi online
 • Warsztat psychologiczny online
 • Odżywczy, prosty i pyszny jadłospis do stosowania na miesiąc
 • Medytacja (mp3)
 • Odżywczy email w każdy piątek
 • Aktywna społeczność w zamkniętej grupie na FB
 • Poniedziałkowe rozruchy w formie spotkania wideo - live
 • Przez cały Twój okres subskrypcji obowiązuje Cię cena, po której dołączyłaś

sprawdzona w praktyce wiedza

zaangażowanie i wsparcie

Masz wątpliwości?

odpowiadam na najczęściej zadawane pytania

Do Akademii możesz dołączyć w każdej chwili, wykupując miesięczny abonament.

W każdym miesiącu masz możliwość skorzystania z bieżących wydarzeń, których datę podaję ostatniego dnia poprzedniego miesiąca:

 • 1 warsztat żywieniowy live – online

 • 1 warsztat z psychologiem live – online

 • 1 sesja pytań i odpowiedzi live – online

Nagrania warsztatów trafiają na platformę Wirtualnej Akademii Zdrowej Kobiety i możesz do nich wracać kiedy zechcesz – tak długo, jak jesteś w Akademii.

Każdego 1- go dnia miesiąca (niezależnie od tego czy to dzień roboczy) na platformie Akademii pojawią się nowe materiały:

 • warsztaty online z poprzedniego miesiąca (czyli masz dostęp do wszystkich warsztatów w jednym miejscu – nie musisz ich wyszukiwać)

 • sezonowy, odżywczy jadłospis na 10 dni – tzw. dekadówka, której możesz dowolnie używać przez cały miesiąc, wykorzystując swoje ulubione przepisy

 • medytacja – nagranie mp3, które możesz zabrać ze sobą wszędzie

Wszystkie materiały umieszam na prostej intuicyjnej platformie. Odpalisz ją na komputerze, tablecie, a nawet w telefonie, np. w drodze do pracy. Są ułożone tematycznie oraz czasowo – tak, aby łatwo było Ci odnaleźć to, czego szukasz.

Do platformy logujesz się za pomocą emaila i swojego hasła, które otrzymujesz od razu po dokonaniu pierwszej płatności. Możesz zacząć korzystać z Akademii od razu!

Nie. Wszystkie materiały są dostępne na platformie. Jednak zalecam zawsze uczestnictwo w warsztatach online live – możesz wtedy jeszcze więcej skorzystać. Również sesje pytań i odpowiedzi przeprowadzamy TYLKO w zamkniętej grupie na FB.

Oczywiście, masz pełną wolność wyjścia. Nie podpisujesz z nami żadnych umów, nie ma żadnych okresów wypowiedzenia. Rezygnując – kolejna wpłata nie będzie już pobrana z Twojego konta.

Wystarczy, że napiszesz do mnie maila (absolutnie nie musisz podawać powodu!).

Tracisz tym samym dostęp do Wirtualnej Akademii Zdrowej Kobiety oraz do zamkniętej grupy na FB. Ale drzwi są zawsze otwarte. Jesteś mile widziana zawsze 🙂

Potrzebujesz przede wszystkim chęci. Wszystko zostało opracowane tak, aby dać Ci jak najwięcej korzyści i wartości w jak najkrótszym czasie. No, ale czarów nie ma – bez Twojego udziału – nie osiągniesz trwałych efektów, na jakich Ci zależy.

Postarałam się, aby to wszystko było maksymalnie proste – po to, abyś rzeczywiście osiągała efekty każdego miesiąca, zamiast kończyć na „dobrych chęciach”.

Twoją płatność system pobiera sam, tego samego dnia każdego miesiąca, którego dokonałaś pierwszej płatności. Używam bezpiecznego systemu płatności cyklicznych online, który dostarcza i zabezpiecza Pay U. Wszystko, czego potrzebujesz to Twoja karta, którą zapłacisz bezpiecznie w internecie i nie musisz o niczym pamiętać.

Jestem tutaj dla Ciebie – pisz do mnie na ela@ellsa.pl, wpisując AKADEMIA w temacie wiadomości 🙂

Zaopiekujemy się Tobą

Ela Sawicka

założycielka akademii - Dietetyk

Bardziej lubię określać się jako trenerka zdrowej diety i dobrego życia. Sama wygrałam z nadwagą i zmieniłam swoje życie, biorąc za nie pełną odpowiedzialność. Tobie też w tym pomogę!

Uczę kobiety jak dbać o siebie najpierw i przy tym nie wariować w myśl mojego motta: Żyj, nie wariuj i dbaj o siebie najpierw. Uwielbiam podróże, koty i lody pistacjowe. Od roku regularnie zasiadam do medytacji, która odmienia wszystko!

Joanna Chmura

gość Akademii - psycholog, trener

Zostałam psychologiem, bo wydawało mi się, że na psychologii znajdę rozwiązania na wszystkie moje problemy. Nie znalazłam. Znalazłam za to informacje, ile to ja mam tych problemów 😉 A tak bardziej serio, to psychologią zainteresowałam się najpierw prywatnie, bo w młodości długo chorowałam na anoreksję i bulimię. Moja droga powrotna do zdrowia była więc złożona z etapów poznawania siebie najpierw w terapii własnej a potem poznawania innych na psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moim obszarem specjalizacji stała się tematyka wstydu i odwagi. W 2014 roku wyjechałam do USA, żeby bezpośrednio u dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston, autorytetu w dziedzinie wstydu, nauczyć się pracować z tymi zjawiskami. Pracuję indywidualnie, z liderami i zespołami w tematyce motywacji, odwagi, autentyczności. Przyjęłam zaproszenie do gościnnej współpracy z Elą, bo dieta, wygląd i nasze ciała często uwikłane są w lęk przed tym, co pomyślą o nas inni, a tak właśnie definiujemy wstyd. Będę prowadziła dla Was krótkie warsztaty i medytacje, żeby ta droga do zdrowia była choć troszkę lżejsza.

Monika Kalińska

gość akademii - Dietetyk

Zdrowy styl życia traktuję nie tylko jako sposób na świetny wygląd i samopoczucie, ale przede wszystkim jako ważną dziedzinę medycyny. Dzięki dobrze skomponowanej diecie możemy zapobiegać wielu chorobom, a nawet je leczyć – w efekcie w pełni korzystać z życia i dłużej się nim cieszyć. Szczególnie pasjonuje mnie dietoterapia chorób układu pokarmowego oraz lecznicze właściwości ziół i składników żywności. Gotowania nie nazwę nawet swoją pasją, bo jest dla mnie czymś więcej.

Jako gość akademii będę odpowiadać na Wasze pytania dotyczące odżywiania, dzielić się ciekawostkami i pysznymi zdrowymi przepisami, a także uczestniczyć w przygotowywaniu jadłospisów.