WYGLĄDAJ I CZUJ SIĘ TAK, JAK CHCESZ!
BEZ SPINY, FRUSTRACJI, Z RADOŚCIĄ I NA ZAWSZE!

Już tyle razy (s)chudłaś, ale

nie potrafisz utrzymać wagi i przestajesz wierzyć, że to w ogóle możliwe. Zgubiłaś zbędne kilogramy, ale coraz częściej sięgasz po przekąski i słodycze, za chwilę dosięgnie Cię efekt jojo, a nie chcesz znów być gruba.

skuteczne odchudzanie

Chciałabyś o siebie zadbać, ale

brakuje Ci motywacji i niby wiesz co robić, ale tego nie robisz, stoisz w miejscu i nic Ci się nie chce. I do tego nie masz z kim pogadać na temat diety, wszyscy mówią co innego i zagubiłaś się w tym wszystkim.

Masz dość bycia głodną i wściekłą, ale

brakuje Ci pomysłów na szybkie, dietetyczne i przede wszystkim smaczne posiłki. Nie wiesz co kupować i nie masz czasu na przesiadywanie w kuchni.

MAMY NA TO SPOSÓB!

Akademia Zdrowej Kobiety to

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY CIESZYĆ SIĘ WYMARZONĄ SYLWETKĄ NA ZAWSZE!

każdego dnia pomagamy Ci realizować Twoje cele, czyli wyglądać i czuć się tak, jak chcesz!

Uwierzysz w to, że

trwała zmiana jest możliwa i będziesz potrafiła oprzeć się pokusom. Dostaniesz narzędzia i wsparcie, aby już nigdy nie wrócić do ciała, którego nie chcesz!

Odzyskasz energię do działania

i będziesz konsekwentnie realizować swoje cele. Otrzymasz wsparcie od specjalistów oraz kobiet, które Cię rozumieją, bo przeszły lub przechodzą tę samą drogę!

Będziesz cieszyć się prostymi

smacznymi posiłkami, bez zbędnych kombinacji i bez utrudniania tam, gdzie może być prosto! Przestaniesz obsesyjnie myśleć o diecie i zaczniesz cieszyć się życiem!

Korzystasz gdzie chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz! Wygodnie i prosto!

akademia zdrowej kobiety
akademia zdrowej kobiety

W ramach miesięcznego abonamentu otrzymujesz :

Odżywcze jadłospisy

Już nie musisz się głowić jak łączyć produkty w proste i odżywcze posiłki. Sezonowe, proste jadłospisy ułatwią Ci życie.

*1 jadłospis  (7 dni) do bezpiecznego stosowania przez miesiąc – każdego miesiąca nowy.

Warsztaty żywieniowo motywacyjne online

Mając wiedzę – możesz zmieniać. Już nie musisz przeszukiwać internetów i stosów książek – oszczędzasz czas, zyskując cenną wiedzę dietetyczną, podaną w przystępny, zrozumiały sposób. Każdy warsztat zakończony jest sesją pytań i odpowiedzi. 

*1 warsztat w każdym miesiącu (45-55 minut)

Warsztaty rozwojowe online

Bardzo chciałam zadbać o Ciebie całą – często przecież wiemy, co robić, a i tak nie robimy. Zaprosiłam do współpracy wspaniałą kobietę i świetnego specjalistę  – wsparcie psychologa, coacha otrzymujesz na warsztatach rozwojowych.

*1  warsztat w każdym miesiącu (30 minut)

Społeczność

Masz pewność, że jesteś we wspierającej przestrzeni kobiet, które tak jak Ty, chcą zadbać o siebie i czuć się świetnie każdego dnia. Codziennie rano nakarmimy Cię odżywczą myślą, która pomoże Ci przeżyć dzień z radością i spokojem. Podzielimy się swoim talerzem – tak aby ułatwić Ci na maksa komponowanie odżywczych posiłków. 

*w zamkniętej grupie na FB

Plany treningowe

Aktywnośc fizyczna już nie będzie przykrym obowiązkiem, bo będziesz umiała ćwiczyć mądrze – nie znaczy więcej 🙂

Na wszystkie Twoje pytania dotyczące ruchu i treningu odpowie na livie raz w miesiącu nasza ekspertka od aktywności fizycznej.

Poniedziałkowe rozruchy

W każdy poniedziałek spotykamy się w grupie na 20-30 minutowym wieczornym rozruchu. 

Te spotkania dodadzą Ci powera do działania i pozostawią Cię bez cienia wątpliwości, że warto dbać o siebie najpierw 🙂

Pozbywasz się dylematów, wątpliwości, otrzymujesz wsparcie w konkretnej sytuacji. Rozmawiamy o produktach, zakupach, ćwiczeniach, trudnościach, kryzysach i razem świetnie sobie z tym radzimy!

ILE TO KOSZTUJE?

ABONAMENT MIESIĘCZNY

 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na FB 
 • warsztat żywieniowy – live w grupie na FB 
 • warsztat psychologiczno – rozwojowy – live w grupie na FB 
 • DOSTĘP DO PLATFORMY AKADEMII ZDROWEJ KOBIETY:

odżywczy, prosty i pyszny jadłospis do stosowania na miesiąc (7 dniowy) 

skuteczny plan treningowy na każdy miesiąc w 2 stopniach trudności

wszystkie warsztaty online Akademii w formie mp3 do pobrania i słuchania kiedy chcesz

dostęp do wszystkich jadłospisów i planów treningowych Akademii

bonusy, ebooki i dostęp do wykładów online

 

77 zł/miesięcznie

Masz pytania?
Napisz do mnie na messengerze:

SPRAWDZONA W PRAKTYCE METODA

ZAANGAŻOWANIE I WSPARCIE

Masz wątpliwości?

odpowiadam na najczęściej zadawane pytania

Do Akademii możesz dołączyć w każdej chwili, wykupując miesięczny abonament.

W każdym miesiącu masz możliwość skorzystania z bieżących wydarzeń, których datę podaję ostatniego dnia poprzedniego miesiąca:

 • 1 warsztat żywieniowy live – online

 • 1 warsztat rozwojowy z psychologiem live – online

 • rozruchy dietetyczno – motywacyjne – live – według kalandarza na dany miesiąc

Nagrania warsztatów trafiają na platformę Akademii Zdrowej Kobiety i możesz do nich wracać kiedy zechcesz (tylko na platformie również w wersji mp3 do pobrania i słuchania kiedy zechcesz) – tak długo, jak jesteś w Akademii, warsztaty zostają też w grupie na FB, w wygodnych modułach edukacyjnych.

Każdego 1- go dnia miesiąca, do północy (niezależnie od tego czy to dzień roboczy) na platformie Akademii pojawiają się nowe materiały:

 • nagrania warsztatów online z poprzedniego miesiąca – wideo i mp3 

 • sezonowy, odżywczy jadłospis na 7 dni –  którego możesz dowolnie używać przez cały miesiąc, wykorzystując swoje ulubione przepisy

 • plan treningowy do pobrania w 2 opcjach trudności

 • niespodzianki

Wszystkie materiały umieszam na prostej intuicyjnej platformie. Odpalisz ją na komputerze, tablecie, a nawet w telefonie, np. w drodze do pracy. Są ułożone tematycznie oraz czasowo – tak, aby łatwo było Ci odnaleźć to, czego szukasz.

Do platformy logujesz się za pomocą emaila i swojego hasła, które otrzymujesz od razu po dokonaniu pierwszej płatności. Możesz zacząć korzystać z Akademii od razu!

W mailu po zakupie otrzymujesz link do zamkniętej grupy na FB.

Teoretycznie nie – jednak grupa na FB jest sercem projektu – tam codziennie motywujemy kobiety w osiąganiu celów.

Oczywiście, masz pełną wolność wyjścia. Nie podpisujesz z nami żadnych umów, nie ma żadnych okresów wypowiedzenia. Rezygnując – kolejna wpłata nie będzie już pobrana z Twojego konta. Nie ma możliwości cofnięcia wpłaty, jeśli została już pobrana.

Wystarczy, że w swoim panelu naciśniesz przycisk – anuluj subskrypcję.

Tracisz tym samym dostęp do Akademii Zdrowej Kobiety oraz do zamkniętej grupy na FB. Ale drzwi są zawsze otwarte. Jesteś mile widziana zawsze 🙂

Potrzebujesz przede wszystkim chęci. Wszystko zostało opracowane tak, aby dać Ci jak najwięcej korzyści i wartości w jak najkrótszym czasie. No, ale czarów nie ma – bez Twojego udziału – nie osiągniesz trwałych efektów, na jakich Ci zależy.

Postarałam się, aby to wszystko było maksymalnie proste – po to, abyś rzeczywiście osiągała efekty każdego miesiąca, zamiast kończyć na „dobrych chęciach”.

Twoją płatność system pobiera sam, tego samego dnia każdego miesiąca, którego dokonałaś pierwszej płatności. Używam bezpiecznego systemu płatności cyklicznych online, który dostarcza i zabezpiecza Pay U. Wszystko, czego potrzebujesz to Twoja karta, którą zapłacisz bezpiecznie w internecie i nie musisz o niczym pamiętać. Nie ma możliwości płacenia tradycyjnym przelewem/gotówką.

Jestem tutaj dla Ciebie – pisz do mnie na ela@ellsa.pl

Albo na messengerze TUTAJ.

Zaopiekujemy się Tobą

Ela Sawicka

założycielka akademii - Dietetyk

Jestem instruktorką odważnego, skutecznego odchudzania opartego na prawdzie, nie modzie. Promotorką dbania o siebie najpierw i uważności, również w odchudzaniu. Kiedyś z nadwagą, masą kompleksów i frustracji. Dziś jestem szczupła, szczęśliwa i energiczna – pomagam kobietom uwierzyć w siebie i wyglądać tak, jak chcą. Z wykształcenia jestem dietetykiem i edukatorem żywieniowym. Specjalizuje się w terapii nadwagi i otyłości (również ze współistniejącymi: insulinoopornością, niedoczynnością tarczycy, zespołem metabolicznym). Niepoprawna ze mnie optymistka i fanka lodów pistacjowych. Tobie też pomogę schudnąć skutecznie!

Monika Kalińska

specjalista akademii - Dietetyk

Zdrowy styl życia traktuję nie tylko jako sposób na świetny wygląd i samopoczucie, ale przede wszystkim jako ważną dziedzinę medycyny. Dzięki dobrze skomponowanej diecie możemy zapobiegać wielu chorobom, a nawet je leczyć – w efekcie w pełni korzystać z życia i dłużej się nim cieszyć. Szczególnie pasjonuje mnie dietoterapia chorób układu pokarmowego oraz lecznicze właściwości ziół i składników żywności. Gotowania nie nazwę nawet swoją pasją, bo jest dla mnie czymś więcej.

Jako gość akademii będę odpowiadać na Wasze pytania dotyczące odżywiania, dzielić się ciekawostkami i pysznymi zdrowymi przepisami, a także uczestniczyć w przygotowywaniu jadłospisów.