8 FUNDAMENTÓW

SKUTECZNEGO ODCHUDZANIA BEZ SPINY
FRUSTRACJI, Z RADOŚCIĄ
I NA ZAWSZE!
Pobierz bezpłatny wykład wideo :)
8 FUNDAMENTÓW

Ela Sawicka

Instruktorka skutecznego odchudzania bez spiny, frustracji, z radością i na zawsze, opartego na prawdzie, nie modzie. Promotorka dbania o siebie najpierw i uważności, również w odchudzaniu. Kiedyś z nadwagą, masą kompleksów i frustracji. Dziś szczupła, szczęśliwa i energiczna - pomaga kobietom skutecznie schudnąć, uwierzyć w siebie i wyglądać i czuć się tak, jak chcą. Z wykształcenia dietetyk i edukator żywieniowy. Specjalizuje się w terapii nadwagi i otyłości (również ze współistniejącymi: insulinoopornością, niedoczynnością tarczycy, zespołem metabolicznym). Niepoprawna optymistka i fanka lodów pistacjowych. Tobie też pomoże schudnąć skutecznie! Stworzyła Akademię Skutecznego Odchudzania. Udziela konsultacji, tworzy ebooki i kursy, prowadzi warsztaty i wykłady - wszystko po to, aby pomóc kobietom schudnąć skutecznie na zawsze, bez spiny i frustracji! :)

Warsztaty skutecznego odchudzania – odGrubianie na życie

O diecie - merytorycznie, ale z dystansem

Odchudzanie nie przynosi efektów?
Ten tekst siedzi we mnie już długo i będzie – jak to u mnie – trochę przewrotny. Ale jest jedna, jedna wielka rzecz, która powoduje, że odchudzanie nie przynosi efektów.
Czytaj więcej "Odchudzanie nie przynosi efektów?"
Jak liczyć kalorie, żeby schudnąć? Czy warto je liczyć?
Ostatnimi czasy spotkałaś się pewnie z masą twierdzeń typu: liczenie kalorii nie działa, jak liczyć kalorie, jeśli już je liczyć. Być może nawet sama próbowałaś liczyć kalorie i nie doprowadziło Cię to w miejsce, w których chciałabyś być. Zacznijmy więc od początku.
Czytaj więcej "Jak liczyć kalorie, żeby schudnąć? Czy warto je liczyć?"
Słabość do słodyczy? Zrób to najpierw!
Zdecydowanie większość kobiet które spotykam ma słabość do słodyczy. Mówią o tym głośno i wyraźnie, zagryzając waniliowym sernikiem. Nie, no ja to mam słabość do słodyczy, to mnie gubi. Znasz to? Ten tekst zatem dedykuję Tobie!
Czytaj więcej "Słabość do słodyczy? Zrób to najpierw!"

Baaardzo proste przepisy

Odżywcze placuszki kakaowe – przepis
Łap przepis na proste i odżywcze placki kakaowe - idealne na weekendowy poranek :)
Czytaj więcej "Odżywcze placuszki kakaowe – przepis"
3 proste obiady, które pokocha Twoja rodzina
Skorzystałam z okazji i podczas wizyty 11 – letniego chrześniaka mojego męża – zapisałam i przeliczyłam 3 obiady, które: były zjedzone ze smakiem były proste i nie wymagały dużo czasu angażowały w wykonanie naszego gościa
Czytaj więcej "3 proste obiady, które pokocha Twoja rodzina"