Uwolnij się od nadwagi w 10 tygodni i na zawsze

odGrubianie na życie

warsztaty online dla kobiet

Anka nigdy nie miała figury modelki i jakoś to leciało.
Zbliżał się dzień firmowej imprezy rocznej. Wtedy pierwszy raz kupiła gorset wyszczuplający, pomimo tego, że sukienka była z tych „oversize”. Czuła się z tym po prostu fatalnie, jakoś nie zauważyła, że kilogramów wciąż przybywa, a ona z pięknej, pewnej siebie kobiety zmienia się w wycofaną, zawstydzoną i tą, która musi nosić obszerne swetry, bo nic innego nie wygląda dobrze.
Gorset ściskał jej wnętrzności i uniemożliwiał zabawę, nie mogła myśleć o niczym innym.
Zrezygnowana skończyła ten wieczór w hotelowej toalecie wylewając tonę łez.
Kiedy to się stało? W zasadzie jak? I co teraz?
Chciała znów czuć się świetnie i tryskać energią i radością.
Obiecała sobie, że nigdy więcej nie założy takiego gorsetu i zacznie działać.

Dziś jest zdrowo odGrubiona – nosi to, co chce i znów jest duszą towarzystwa.

Też byłam tam, gdzie Anka!

I jestem dziś zdrowo odGrubiona!

MNIEJ

kilogramów
centymetrów
restrykcyjnych diet
ograniczeń
jedzenia tego, czego nie lubię
zmęczenia
wstydu
fatalnie leżących ubrań

WIĘCEJ

energii
pewności siebie
swobody
radości
świetnego samopoczucia
siły
lekkości
dobrego jedzenia
czasu dla siebie

One to zrobiły! Zdrowo odGrubione mówią:

„Wreszcie nie mam ochoty wpaść pod biurko i zasnąć w pracy. Mam tyle energii, że aż sama nie wierzę.”
(Ola)

„Wreszcie mogę kupować czaderskie spodnie, bo znajduję na siebie rozmiar w sieciówce i leżą świetnie. Teraz tylko budżet mnie powstrzymuje, a nie wielki brzuch.”
(Asia)

„Założyłam swoją ulubioną sukienkę sprzed 5 lat – chyba nie muszę mówić jakie to zajebiste uczucie?!”
(Ania)

„O rany, przecież wyglądam teraz jakby mnie ktoś odmłodził. Koniec z falującymi polikami i drugim podbródkiem!”
(Irena)

„Teraz kiedy idę ulicą to aż chce się skakać tak mi lekko.”
(Jola)

„Jestem z siebie taka dumna i z mojej córki, bo przecież ona bierze przykład ze mnie. To taka ulga, że wreszcie mogę jeść zdrowo i robić zdrowe posiłki dla rodziny i naprawdę to nie jest takie straszne jak myślałam. Bez kombinacji alpejskich jak to mówi mój mąż!”
(Kasia)

„Normalnie czuję, że mogę góry przenosić, wszystko mi się chce! To tak jakbym dostała nowe życie – jak w tej piosence – nowe życie na śniadanie! Haha!”
(Ewa)

„Wreszcie nie boję się odezwać w towarzystwie, jestem jakby pewniejsza siebie. To nie chodzi tylko o te stare dżinsy, co tak chciałam je znów założyć, czuję że to dużo więcej się zmieniło.”
(Gosia)

„Na serio nie wiedziałam, że nie trzeba się tyle męczyć i jeść rzeczy, których się nie lubi. Zawsze mnie to straszyło, że będzie mdłe i bez smaku, a teraz nawet mój chłopak się zajada. A ja nie mam wyrzutów sumienia, że nie umiem lepić pierogów, haha – to dopiero jest skomplikowane!”
(Paulina)

„Wreszcie robię więcej dla siebie, a jedzenie nie równa się emocje!”
(Ania)

Nazywam się Ela Sawicka.
Jestem zdrowo odGrubionym dietetykiem klinicznym
i pomagam kobietom z nadwagą i otyłością
wprowadzić zmiany w stylu życia tak, aby w końcu i na zawsze
uwolniły się od niej i poczuły się dobrze w swoim ciele.

Zapraszam Cię na 3 edycję autorskich warsztatów online
odGrubianie na życie.

Marzyłam o tym, aby stworzyć takie rozwiązanie, którego samej mi kiedyś zabrakło.
Po pierwszej wizycie u dietetyka nie pojawiłam się u niego nigdy więcej. Dostałam dietę i „powodzenia”.
Rozwiązanie, które stworzyłam łączy w sobie wiedzę i określone zasady, ale też system działania, który składa się z małych, wykonalnych kroków, które robisz nie będąc w tym sama!
To jakby przechodzić przez następne levele gry - kiedy masz wsparcie bardziej prawdopodobne jest, że ukończysz swoją grę ze znakomitym wynikiem!

Odzyskasz radość, energię i mniejszy, upragniony rozmiar.
Dzięki temu będziesz mogła skupić się na tym, co naprawdę dla Ciebie ważne.
Niezależnie od tego na jakim etapie swojego życia jesteś!
Nawiążesz nowe znajomości z kobietami, które tak jak Ty chcą zmienić coś w swoim życiu.
Nabierzesz pewności siebie i zaczniesz doceniać małe zmiany, które składają się na te wielkie metamorfozy.
Ja daję z siebie zawsze 110% - to obietnica, którą Ci składam na 10 tygodni.
Wiem z czym się mierzysz - sama to przeszłam i daję przykład,
a dobre rady zostawiam dla życzliwych ciotek 😉

Czego możesz się spodziewać po 10 tygodniach?

👉zdobędziesz wiedzę o zdrowym odżywianiu i zdrowym stylu życia z zachowaniem zdrowego podejścia do obu
👉zrozumiesz jak działa nawyk i nauczysz się jak go stopniowo zmienić
👉wytropisz niesprzyjające zdrowiu życiowe nawyki u siebie i zamienisz je na zupełnie nowe, wspierające Twoje zdrowie i Ciebie
👉poznasz historie innych kobiet, które mogą Cię zainspirować do zmiany
👉skończysz z cud dietami raz na zawsze
👉poczujesz się dobrze w swoim ciele i ze sobą
👉nauczysz się komponować proste, szybkie i odżywcze posiłki dla siebie i rodziny
👉nauczysz się dokonywać wyborów żywieniowych najlepszych z możliwych dostępnych dla Ciebie
👉nauczysz się słuchać swojego ciała i z nim współpracować
👉poznasz kobiety, które tak jak Ty szukają swojej drogi w całym tym fit wariactwie, a wzajemne wsparcie i motywacja działają cuda

Poznaj opinie moich klientek

Ze zdrowym podejściem do życia zaraża innych i bez drastycznych zmian żywieniowych pod jej wpływem zaczynasz dostrzegać że nagle na wadze ubywa a Ty się lepiej czujesz. Uwielbiam i polecam.
Klaudia
Elu, dziękuję Ci. Zmieniłaś moje podejście do żywienia i słodyczy. Jestem właśnie po wakacjach „all inclusive” i bez problemu sobie poradziłam, jak człowiek ma świadomość to podchodzi całkiem inaczej. Kiedyś to nie odpuściłabym sobie deseru, a teraz przychodzi mi to bez problemu, dziękuję Ci. Jesteś jedyną w swoim rodzaju.
Beata
Elu, dziękuje za super warsztaty. Uczestnictwo dało mi nowe spojrzenie na to co jem, z czego wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. To bardzo dobra inwestycja w siebie. Najbardziej podobały mi się: nauka komponowania posiłków, nauka czytania etykiet, trzeźwe spojrzenie na cukier, który teraz " widzę "w prawie każdym produkcie. Chce mi się chcieć / naprawdę /!!!! i że jestem najważniejsza i słodka " dość ". Bardzo czekałam na każde spotkanie warsztatowe żeby Cię zobaczyć ,Twój luz ,Twoją super energię,śpiew, i profesjonalny wykład. Jeszcze powiem, może nie uwierzysz ale ja przez Warsztat " Słodka jestem dość " NIE JEM SŁODYCZY!!!! i co ważne stosuje Twoje motto :" SŁODKA JESTEM DOŚĆ ".
Ania
Polecam warsztaty – po nich wychodzisz ze świadomością tego, co masz na talerzu.
Ola
Droga Elu, jesteś mistrzynią i masz tę moc. Przed chwilą wyszłam z Green Cafe Nero – dziś dzień dla mnie. Wypiłam pyszną kawę – bez ciastka! Kupiłam sobie super spodnie, bo bez problemu znalazłam rozmiar w sieciówce dla siebie. Czytam Twój post o tym, że można. Jestem najlepszym przykładem. Rób dalej swoje i zmieniaj życie innych kobiet – naprawdę warto!
Ola
Byłam rozmiarem 36 i 46 w swoim 34 letnim życiu. Dopiero teraz czuję, że łapię oddech, że spokojnie działam, powoli odgrubiam się, że jedzenie już nie równa się emocje. Właśnie wyszłam z masażu z intencją za te zrzucone 3 kg ostatnio.
Ewa
Twoje warsztaty są autentyczne i spontaniczne. Pokazujesz na swoim przykładzie jak można przekuć swoje słabości w sukces i codziennie, małymi krokami osiągać swój prywatny Everest. Poza tym dietetyka ze smacznie podaną dawką motywacji jest czymś co do mnie przemawia.​
Anna

Co dostaję w cenie?

✅10 tygodni wspólnej pracy - 10 tygodni do nowego ciała, nowego podejścia, nowego myślenia, nowego życia
✅ Krótkie, tematyczne warsztaty wideo w każdym tygodniu - na prostej, intuicyjnej, bezpiecznej platformie - możesz słuchać/oglądać kiedy chcesz i zawsze do nich wracać oraz 4 lajfy w zamkniętej grupie na FB
✅ emailowe kopniaki energetyczne – wiadomości motywacyjne to moja specjalność – będziesz działać!
✅Tygodniowy plan działania
✅Tygodniowa karta wyników
✅Działamy, nie gadamy – nie pozwolę Ci spocząć na laurach – codzienna konkretna motywacja, bez pitu pitu i lania wody, konkretne wskazówki, analiza postępów, wsparcie w napotykanych trudnościach - na Waszych konkretnych przykładach pokażę co i jak można poprawić i modyfikować, aby sobie uprzyjemnić i ułatwić drogę
✅10 diet - gotowe do zastosowania, proste, zbilansowane diety - na każdy tydzień nowa inspiracja z listą zakupów – ale nie po to, by ślepo za nimi podążać
✅Masa prostych przepisów

Wiedza i inspiracja + plan + przyjazne wspierające otoczenie + działanie (bo Ci się chce!) = Twój sukces!

Dlaczego 10 tygodni?

To idealny czas, aby przeprogramować swoje myślenie o diecie i zobaczyć pierwsze, wspaniałe efekty!

Dlaczego online?

Chcę maksymalnie ograniczyć wszystkie wymówki – odległość, czas na dojazd, deszcz, wiatr i tak daalej! Bez biurka, bez fartucha za to z dużą dawką wiedzy, humoru, dystansu i babskiego wsparcia. Sprzyjające otoczenie, czyli miejsce które lubisz (nawet to online) i w którym czujesz się dobrze pomoże Ci w realizacji celu i sprawi, że ta droga będzie przyjemna, a to jest bardzo ważny, acz pomijany element układanki – celebrować drogę zamiast czekać na upragniony cel!

Czy nie lepiej umówić się na zwykłą wizytę?

Każdy jest inny i potrzebuje innego rodzaju wsparcia. Oczywiście indywidualne konsultacje są najwyższą formą dopasowania do klientki. Jednak nam kobietom często brakuje dziś chwili zatrzymania i prawdziwego babskiego wsparcia. Dostajesz to wszystko na moich warsztatach. Możesz też skorzystać ze specjalnych ofert na indywidualną opiekę – przygotowałam ją dla Ciebie, jeśli czujesz że potrzebujesz jeszcze więcej wsparcia.

Więc jak to działa?

Każdą grupę prowadzę w czasie rzeczywistym, ponieważ uważam, że wsparcie w tym procesie jest niezwykle ważne. Dzięki temu mamy możliwość spotykać się regularnie online, mogę odpowiadać na pytania i wątpliwości na bieżąco. Każda uczestniczka wypełnia też krótką ankietę, dzięki której wiem, z czym się mierzycie i jak wygląda sytuacja. Dzięki temu mogę dopasować rozwiązania do grupy. Jest to taki mój pomost między samą dietą online a konsultacjami indywidualnymi.

I jeszcze historia Doroty

Plan Warsztatów - jakie tematy będziemy poruszać?

🍍TYDZIEŃ 1

Odchudzanie głowy – oswajanie kilogramów.

🍍TYDZIEŃ 2

Dżungla zwana sklepem – czytamy etykiety po mistrzowsku!

🍍TYDZIEŃ 3

Jak sobie radzić ze słodyczami? Czyli słodka jestem dość!

🍍TYDZIEŃ 4

Ustalanie porcji i komponowanie posiłków – zapotrzebowanie na kalorie, na białko, tłuszcz, węglowodany i błonnik – o co w tym chodzi? Dlaczego warto jeść 3 posiłki albo 4 albo 5 – każdy jest inny!

🍍TYDZIEŃ 5

Co z tym cukrem? IG, ŁG produktu i posiłku – jak obniżać ŁG posiłku, zdrowe zamienniki cukru, czyli dlaczego cukier trzcinowy i miód nie są lepsze dla osób z nadwagą?

🍍TYDZIEŃ 6

Jak nie żyć w klatce zwanej dietą, czyli wyjścia do restauracji, znajomych, na imprezy – jak to sprytnie ogarnąć, żeby było dobrze? Dlaczego warto czasem zjeść ciastko niż śnić o ciastku – czyli planowanie przyjemności w diecie. Aaaa, no i Święta – jak nie przytyć w święta?!

🍍TYDZIEŃ 7

Rozprawki o produktach i moja magiczna kuchnia, czyli przegląd popularnych sklepów (Biedronka, Lidl, Tesco, Piotr i Paweł, Careffour, Kaufland) – co jest dla nas dobre, a co na pewno nie – czyli jak się ogarnąć na zakupach? Na co warto wydać kasę, a na co nie koniecznie? Jak nie dać się nabić w butlę? Jak się zorganizować w kuchni kiedy wydarza się życie?

🍍TYDZIEŃ 8

Czy dieta BEZOWA (bez glutenu, laktozy, nabiału, strączków itd.) jest dobra na wszystko? Różnice między nietolerancją a alergią, czyli dlaczego nie można mieć uczulenia na laktozę?

🍍TYDZIEŃ 9

Suplementy diety i superfoods – moje podejście – czy potrzebne i jakie wybierać? Czym się kierować żeby nie dać się nabić w butelkę i nie wydawać niepotrzebnie milionów monet?

🍍TYDZIEŃ 10

Twój nowy styl życia – czyli co chcesz zabrać ze sobą na zawsze! Podsumowanie i pigułka dla Ciebie na zdrowe i dobre życie.

🍍TYDZIEŃ 1 - 10

Analiza dzienniczków żywieniowych, odpowiedzi na pytania, rozwiązywanie Waszych konkretnych problemów - dodatkowe nagrania Kjuendej oraz spotkania FB live w zamkniętaj grupie na FB.

Tym razem to zrobisz. Nie - się uda - Ty to osiągniesz!

Te warsztaty >> NIE SĄ << dla Ciebie jeśli:

👉lubisz być na diecie i liczyć kalorie
👉lubisz sztywno trzymać się rozpisanej diety
👉lubisz przyrządzać skomplikowane, wieloskładnikowe posiłki
👉odpowiada Ci spędzanie wielu godzin na siłowni
👉przyzwyczaiłaś się już do odmawiania sobie przyjemności i jakoś leci
👉wolisz wydać kupę kasy na super suplementy, które rzekomo zrobią za Ciebie robotę
👉nie masz poczucia humoru i bierzesz wszystko bardzo na serio
👉no i jeśli myślisz, że od zapisania się – „jakoś to będzie” - to nie – szkoda Twojej kasy, bo Twoje zaangażowanie w proces jest niezbędne

Ilość miejsc jest OGRANICZONA!

No dobra, po ile to?

Płacę raz!

- udział w warsztatach
- nagrania i materiały
- motywacyjne emaile
- zamknięta grupa na FB

369 PLN

za 10 tygodni
CZYLI 36,90 za tydzień

Płacę na 3 raty!

- udział w warsztatach
- nagrania i materiały
- motywacyjne emaile
- zamknięta grupa na FB

159 PLN x 3

za 10 tygodni - płatności 14-20.01.2019; 11-17.02.2019; 4-10. 03.2019
CZYLI 47,70 za tydzień

30 miejsc

Ilość miejsc jest ograniczona - ze względu na charakter warsztatów.

Masz moją gwarancję lekkiego, słodkiego życia.
NIE PODOBA CI SIĘ? Możesz zrezygnować kiedy chcesz!

Jeśli uznasz, że należy Ci się całkowity zwrot kosztów po pierwszych 2 tygodniach - tak też uczynimy.
Znam wartość swoich usług, więc oferuję Tobie całkowity brak ryzyka!
Jeśli wybierzesz płatności w ratach możesz swobodnie zrezygnować z udziału w warsztatach bez podawania przyczyny i nie płacisz za kolejne moduły.
Nie ryzykujesz - sama decydujesz!

Kiedy i gdzie?

21 stycznia 2019

Zaczynamy pracę  

21 stycznia 2019

 

Wszystkie niezbędne informacje otrzymasz ode mnie na swój email.

 

online

Wygodnie – tam gdzie jesteś. 

 

Wszystkie materiały, skrypty i ćwiczenia umieszczone będą na prostej intuicyjnej platformie, do której dostęp otrzymujesz ode mnie na swój email.

 

 

Żyj,
nie wariuj
i dbaj o siebie najpierw!