Akademia Kobiety

odchudzanie i zdrowy styl życia

spiny i frustracji

WYGLĄDAJ I CZUJ SIĘ TAK, JAK CHCESZ!
BEZ SPINY, FRUSTRACJI, Z RADOŚCIĄ I NA ZAWSZE!

Już tyle razy (s)chudłaś, ale

nie potrafisz utrzymać wagi i przestajesz wierzyć, że to w ogóle możliwe. Zgubiłaś zbędne kilogramy, ale coraz częściej sięgasz po przekąski i słodycze, za chwilę dosięgnie Cię efekt jojo, a nie chcesz znów być gruba.

skuteczne odchudzanie

Chciałabyś o siebie zadbać, ale

brakuje Ci motywacji i niby wiesz co robić, ale tego nie robisz, stoisz w miejscu i nic Ci się nie chce. I do tego nie masz z kim pogadać na temat diety, wszyscy mówią co innego i zagubiłaś się w tym wszystkim.

Masz dość bycia głodną i wściekłą, ale

brakuje Ci pomysłów na szybkie, dietetyczne i przede wszystkim smaczne posiłki. Nie wiesz co kupować i nie masz czasu na przesiadywanie w kuchni.

MAMY NA TO SPOSÓB!

Akademia Kobiety

to

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY CIESZYĆ SIĘ WYMARZONĄ SYLWETKĄ NA ZAWSZE!

każdego dnia pomagamy Ci realizować Twoje cele, czyli wyglądać i czuć się tak, jak chcesz!

Uwierzysz w to, że

trwała zmiana jest możliwa i będziesz potrafiła oprzeć się pokusom. Dostaniesz narzędzia i wsparcie, aby już nigdy nie wrócić do ciała, którego nie chcesz!

Odzyskasz energię do działania

i będziesz konsekwentnie realizować swoje cele. Otrzymasz wsparcie od specjalistów oraz kobiet, które Cię rozumieją, bo przeszły lub przechodzą tę samą drogę!

Będziesz cieszyć się prostymi

smacznymi posiłkami, bez zbędnych kombinacji i bez utrudniania tam, gdzie może być prosto! Przestaniesz obsesyjnie myśleć o diecie i zaczniesz cieszyć się życiem!

akademia zdrowej kobiety
akademia zdrowej kobiety

ILE TO KOSZTUJE?

Masz pytania?
Napisz do mnie na messengerze:

SPRAWDZONA W PRAKTYCE METODA

ZAANGAŻOWANIE I WSPARCIE

Masz wątpliwości?

odpowiadam na najczęściej zadawane pytania

Do Akademii możesz dołączyć w każdej chwili, wykupując miesięczny abonament.

W każdym miesiącu masz możliwość skorzystania z bieżących wydarzeń, których datę podaję ostatniego dnia poprzedniego miesiąca:

  • 1 warsztat żywieniowy live – online

  • 1 warsztat rozwojowy z psychologiem live – online

  • rozruchy dietetyczno – motywacyjne – live – według kalandarza na dany miesiąc

Nagrania warsztatów trafiają na platformę Akademii Zdrowej Kobiety i możesz do nich wracać kiedy zechcesz (tylko na platformie również w wersji mp3 do pobrania i słuchania kiedy zechcesz) – tak długo, jak jesteś w Akademii, warsztaty zostają też w grupie na FB, w wygodnych modułach edukacyjnych.

Każdego 1- go dnia miesiąca, do północy (niezależnie od tego czy to dzień roboczy) na platformie Akademii pojawiają się nowe materiały:

  • nagrania warsztatów online z poprzedniego miesiąca – wideo i mp3 

  • sezonowy, odżywczy jadłospis na 7 dni –  którego możesz dowolnie używać przez cały miesiąc, wykorzystując swoje ulubione przepisy

  • plan treningowy do pobrania w 2 opcjach trudności

  • niespodzianki

Wszystkie materiały umieszam na prostej intuicyjnej platformie. Odpalisz ją na komputerze, tablecie, a nawet w telefonie, np. w drodze do pracy. Są ułożone tematycznie oraz czasowo – tak, aby łatwo było Ci odnaleźć to, czego szukasz.

Do platformy logujesz się za pomocą emaila i swojego hasła, które otrzymujesz od razu po dokonaniu pierwszej płatności. Możesz zacząć korzystać z Akademii od razu!

W mailu po zakupie otrzymujesz link do zamkniętej grupy na FB.

Teoretycznie nie – jednak grupa na FB jest sercem projektu – tam codziennie motywujemy kobiety w osiąganiu celów.

Oczywiście, masz pełną wolność wyjścia. Nie podpisujesz z nami żadnych umów, nie ma żadnych okresów wypowiedzenia. Rezygnując – kolejna wpłata nie będzie już pobrana z Twojego konta. Nie ma możliwości cofnięcia wpłaty, jeśli została już pobrana.

Wystarczy, że w swoim panelu naciśniesz przycisk – anuluj subskrypcję.

Tracisz tym samym dostęp do Akademii Zdrowej Kobiety oraz do zamkniętej grupy na FB. Ale drzwi są zawsze otwarte. Jesteś mile widziana zawsze 🙂

Potrzebujesz przede wszystkim chęci. Wszystko zostało opracowane tak, aby dać Ci jak najwięcej korzyści i wartości w jak najkrótszym czasie. No, ale czarów nie ma – bez Twojego udziału – nie osiągniesz trwałych efektów, na jakich Ci zależy.

Postarałam się, aby to wszystko było maksymalnie proste – po to, abyś rzeczywiście osiągała efekty każdego miesiąca, zamiast kończyć na „dobrych chęciach”.

Twoją płatność system pobiera sam, tego samego dnia każdego miesiąca, którego dokonałaś pierwszej płatności. Używam bezpiecznego systemu płatności cyklicznych online, który dostarcza i zabezpiecza Pay U. Wszystko, czego potrzebujesz to Twoja karta, którą zapłacisz bezpiecznie w internecie i nie musisz o niczym pamiętać. Nie ma możliwości płacenia tradycyjnym przelewem/gotówką.

Jestem tutaj dla Ciebie – pisz do mnie na ela@ellsa.pl

Albo na messengerze TUTAJ.

Zaopiekujemy się Tobą

Ela Sawicka

założycielka akademii - Dietetyk

Jestem instruktorką odważnego, skutecznego odchudzania opartego na prawdzie, nie modzie. Promotorką dbania o siebie najpierw i uważności, również w odchudzaniu. Kiedyś z nadwagą, masą kompleksów i frustracji. Dziś jestem szczupła, szczęśliwa i energiczna – pomagam kobietom uwierzyć w siebie i wyglądać tak, jak chcą. Z wykształcenia jestem dietetykiem i edukatorem żywieniowym. Specjalizuje się w terapii nadwagi i otyłości (również ze współistniejącymi: insulinoopornością, niedoczynnością tarczycy, zespołem metabolicznym). Niepoprawna ze mnie optymistka i fanka lodów pistacjowych. Tobie też pomogę schudnąć skutecznie!

Monika Kalińska

specjalista akademii - Dietetyk

Zdrowy styl życia traktuję nie tylko jako sposób na świetny wygląd i samopoczucie, ale przede wszystkim jako ważną dziedzinę medycyny. Dzięki dobrze skomponowanej diecie możemy zapobiegać wielu chorobom, a nawet je leczyć – w efekcie w pełni korzystać z życia i dłużej się nim cieszyć. Szczególnie pasjonuje mnie dietoterapia chorób układu pokarmowego oraz lecznicze właściwości ziół i składników żywności. Gotowania nie nazwę nawet swoją pasją, bo jest dla mnie czymś więcej.

Jako gość akademii będę odpowiadać na Wasze pytania dotyczące odżywiania, dzielić się ciekawostkami i pysznymi zdrowymi przepisami, a także uczestniczyć w przygotowywaniu jadłospisów.